FOTOLAJM/ Tahiri ‘deputet i pavarur’, sot me fjalim në seancën e Kuvendit

April 12, 2018 10:27

FOTOLAJM/ Tahiri ‘deputet i pavarur’, sot me fjalim në seancën e Kuvendit

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, tashmë deputet i pavarur, pas vendimit të Ramës për përjashtimin e tij nga grupi parlamentar i PS-së, do të jetë pjesë e diskutimeve të sotme në seancën plenare.

Ai ka kërkuar fjalën dhe emri i tij, siç duket edhe në këtë foto është pjesë e deputetëve që kanë emrin në listë për diskutim nga foltorja e Kuvendit.

April 12, 2018 10:27
Komento

3 Komente

 1. Adih April 12, 11:04

  Zoti Tahiri ,hapu dhe trego realitetin . Ke fatet e nje kombi te mjeruar vetem ti ,po te prononcohesh . Populli do ti fali te gjitha ,bile do te veme fotografine tende ,o Tahir ,bashke njelloj me te Ismail Qemalit ..O sot o kurre ,dhe me vone sdo te bej efekt ,tregoju i zgjuar dhe mos e humb kete shanc ,dua te them se vetem nje here nuseron nusja largoje friken more djale ,mos harro .Ky eshte momenti kyc ,dhe ti e ke ne dore .Ndihmo veten tende dhe gruan e femijte tuaj , plus ndihmon popullin e mjere shqiptar. Zoti Tahiri ..

  Reply to this comment
 2. Une,Lubonja April 12, 11:44

  O Adih! Nuk e kuptoj se si nje analfabet si puna jote i keshilla dikujt tjeter! Na myti injoranca,mediokriteti,servilizmi,krii berishian!m

  Reply to this comment
 3. Adih April 12, 12:54

  Une ,Lubonja [email protected]………………Duhet te jesh pinjoll i ketyre te PS ..Berishe larqofti nuk vjen me ne pushtet dhe e pret Reci i Shkodres ,,Bile ta kam falur Berishen e bashke me Ramen .Zieji dhe piji lengun ,mos harroj edhe Meten me ta.. Skam si te ndihmoj ,kur ti nuk e ke kuptuar deri tani , cunat me perdesy te bardha te Ramiz Alise ,luajne teater majmunash ne keto 27 vite te tranzicionit post komunist ,me mua ,me ty e me te gjithe Shqiptaret e mjeruar e te neperkembur . ..Prandaj vuajme ne shqiptaret , se ka njerez te ” “ZGJUAR” si puna e jote .Te vije turp.
  Pyete zyshen e fillores se te ndihmon e te sqaron , te lutem meso te shkruash shqip , se nuk i duhesh as dreqit e shejtanit .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*