Foto/Shenjat më të çuditshme në tualetet e lokaleve

March 27, 2016 13:36

Foto/Shenjat më të çuditshme në tualetet e lokaleve

Njerëzit i përdorin ato çdo ditë, por rrallë mendojnë për shenjat në dyert e tyre.

Megjithatë, ka shumë vende që prodhojnë shenja tualetesh qesharake, të mprehta dhe krijuese, duke zëvendësuar simbolet tradicionale ‘burra’ dhe e ‘gra’ me diçka që prodhon shpeshherë çudi dhe humor.

Kështu që herën tjetër që ju ndodheni në radhë duke pritur për të hyrë në tualet, pse nuk hidhni një sy përreth, në atë cfarë thotë shenja në derë? Disa njerëz janë përpjekur shumë për ti krijuar ato./E.T

328907A000000578-3508913-image-a-56_1458875972235328907FB00000578-3508913-image-a-60_14588765527663288DDBC00000578-3508913-image-a-52_14588754062223288DDC000000578-3508913-image-a-54_14588758725293288DD9300000578-3508913-image-a-66_1458878102372

March 27, 2016 13:36
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*