FOTOT/ 50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që nuk mund t’i humbisni

July 24, 2017 18:04

FOTOT/ 50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që nuk mund t’i humbisni

Sportistët, në veçanti futbollistët, janë njerëzit, të cilët kanë më shumë fansa. Kjo, për shkak të popullaritetit dhe shikueshmërisë që ka kjo lojë, e konsideruar me të drejtë magjike.

Emocionet që të dhuron një 90-minutësh futbolli, sidomos kjo vlen për një tifoz, nuk t’i jep asnjë aktivitet tjetër jetësor. Adrenalina kap shkallën maksimale. Lumturia dhe makthi janë fare pranë, sa mund të këmbëjnë vendet në sekondë, falë idhujve të njërit apo tjetrit, në “mejdanin e blertë”, në tapet, në parket e kudo tjetër.

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Adhurimin për një sportist, njerëzit e zakonshëm e jetësojnë në mënyra të ndryshme, por tatuazhi është zgjedhja më e preferuar. Të “qëndisur” në trupin e tifozëve kanë mbetur kryesisht yje të sportit, që kanë lënë gjurmë gjatë aktivitetit të tyre, në disiplinat përkatëse. Kryesisht, admirimi i shumë njerëzve për sportistin e preferuar, është përjetësuar me fytyrën e idhullit përkatës në lëkurë. Më poshtë, ja 50 tatuazhet më të bukura, që nuk duhet t’i humbisni, të skalitura artistikisht në pjesë të ndryshme të trupit të tifozëve.

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Zinedine Zidane

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Juan Sebastián Verón

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Pep Guardiola

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Sergio Ramos

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Martín Palermo

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Antonio Puerta

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Kobe Bryant

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Leo Messi dhe Diego Armando Maradona

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Floyd Mayweather

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Luis Suárez

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Neymar Jr dhe Pelé

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Leo Messi

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

David Beckham

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Roy Jones Jr.

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Magic Johnson

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Mike Tyson

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

David Beckham

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Michale Jordan

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Kobe Bryant

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Sergio Ramos

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Raúl González Blanco

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Sergio Ramos

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Riquelme

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Zinedine Zidane

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Paul Scholes

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Kun Agüero

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Diego Armando Maradona

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Neymar Jr.

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Carragher dhe Benítez

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Carlos Tévez

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Steve Gerard

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Fernando Torres

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Mike Tyson

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Iker Casillas

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Rayan Giggs

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

George Best

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Zinedine Zidane

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Cristiano Ronaldo

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Francesco Totti

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

ürgen Klopp

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Sir Bobby Robson

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Sergio Ramos

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Carlos Tévez

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Cristiano Ronaldo

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Cristiano Ronaldo

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Diego Armando Maradona

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Cristiano Ronaldo

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Leo Mess

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Cristiano Ronaldo

50 tatuazhet e idhujve tuaj sportivë, që s’mund t’i humbisni

Van Gaal

July 24, 2017 18:04
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*