FOTOT/ A është ky aktiviteti madhështor ku Basha mori pjesë në SHBA?!

March 20, 2016 19:53

FOTOT/ A është ky aktiviteti madhështor ku Basha mori pjesë në SHBA?!

Lulzim Basha po vazhdon vizitën e tij në New York.

Deputetja e PD-së që e shoqëron atë në New York, Mimoza Hajdarmata ka postuar foto nga aktiviteti i tij.
2 3 4 5

March 20, 2016 19:53
Komento

3 Komente

 1. kujtesa March 20, 20:06

  Te rrish gjithe diten ne USA neper lokale te tipit “Barbecue” ku gjen shqipatre me shumice dhe rrekesh tu mbushesh mendjen se PD eshte forca e vetme qe do sjelli prosperitet,eshte njesoj sikur te thuash qe qeni e ka prejardhjen nga foka!
  I shkreti,as motiv per te ngritur shqiptaret nuk gjen dot!
  Zavall,shkurt muhabeti.

  Reply to this comment
 2. Arturi March 20, 23:11

  Takimi ishte madheshtor ku kishte pilaf dhe raki, veresie!

  Reply to this comment
 3. Hahaha March 21, 00:51

  Po me duket si mbreti zog qe kerkonte te rivinte ne pushtet mbas 45 kur mblidhte mergimtare te arratisur per tu mbushur mendjen qe un jam mbret i shqiperise akoma , kur njeriu fillon e beso genjeshtrat e vetes se tij eshte fatkeqesi,,,,

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin