FOTOT: Aksident spektakolar te mbikalimi i Rinasit

February 23, 2016 10:46

FOTOT: Aksident spektakolar te mbikalimi i Rinasit

Aksidentet në rrugën Tiranë-Durrës tashmë janë bërë të përditshme.

Paraditen e së martës një automjet është përmbysur duke krijuar kaos në trafik.

Siç shihet edhe nga fotot që kanë ardhur në redaksinë e DITA-s një mjet pas përplasjes është përmbysur.

Në vendngjarje kanë shkuar autoambulancat dhe zjarrfikëset, ndërsa ende nuk bëhet e ditur gjendja e personave që ndodheshin në mjet.

Aksidenti ka ndodhur pranë mbikalimit që të çon në Rinas./DITA

4

5

February 23, 2016 10:46
Komento

3 Komente

 1. turp February 23, 10:54

  Vetem nje aksident qe nuk mund te cilesohet si spektakolar. Turp per ju qe e cilesoni veten si gazetare.

  Reply to this comment
 2. Lloji February 23, 11:52

  Spektakolar apo aksident i tmarrshem….

  Reply to this comment
 3. miri February 23, 13:06

  Nuk po te them befsh dhe ti nje te tille spektakolar por o kokrra e gazekarit kujdes me keto etiketime …

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*