FOTOT: Ky është biznesmeni rus që u arrestua në Tiranë

September 30, 2016 17:38

FOTOT: Ky është biznesmeni rus që u arrestua në Tiranë

Ky album fotografik tregon biznesmenin rus, i cili është arrestuar këtë javë në Tiranë me akuzën për trafikim të organeve njerëzore.

32-­vjeçari Boris Volfman, më herët është arrestuar në Turqi si i dyshuar për trafikimin e organeve të refugjatëve sirianë, duke ua dhënë klientëve të pasur.

“Daily Mail” shkruan se ai akuzohet se është i përfshirë në një bandë të trafikimit të organeve njerëzore që vepron nga Kosta Rika në Kosovë.

Fotot në rrjetet sociale, tregojnë mënyrën e jetesës së tij  me bashkëshorten nga Ukraina, Yuli Guralnik.

Sipas “Daily Mail”, Volfman ka një shtëpi në Stamboll si dhe disa apartamente në Mesdhe.

Ai ka një faqe në internet, të lidhur me kompaninë e tij të quajtur “Në emër të Perëndisë”.

33­ vjeçari shprehet se nuk ka thyer asnjë ligj dhe ka mohuar se merret me trafikimin e organeve njerëzore.

 

1 2 3 4 6

 

September 30, 2016 17:38
Komento

1 Koment

  1. amerikani October 1, 06:19

    Pse genjeni. Ky bjondi jevgjit eshte cifut dhe eshte arrestuar ne Turqi sepse mafia e Shqiperise nuk mund te arrestoj partnerin e saj ne biznes.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim