FOTOT/ Bluzat e Veliajt kthehen në modë, ja ku i blen kryebashkiaku dhe sa kushtojnë

December 27, 2017 13:28

FOTOT/ Bluzat e Veliajt kthehen në modë, ja ku i blen kryebashkiaku dhe sa kushtojnë

Në muajin dhjetor, i cili përkon me periudhën e festave, numri një i Tiranës shfaqet gjithnjë i veshur me bluzë me detaje festive.

Dikur konsideroheshin të dala jashtë mode dhe askush nuk i blinte, tashmë, bluzat me motive festive, kryesisht të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, falë Erion Veliajt janë kthyer në sensacion për të gjithë të rinjtë, por jo vetëm.
bluza e lali erit

26107981_10213133449124373_1698151747_o

26133968_10213133449204375_56760887_o

26145381_10213133449164374_631517651_o
E nëse mendoni se ato kanë çmime të kripura, e keni gabim. BalkanWeb” raporton se kryebashkiaku Veliaj i ka blerë ato në një nga dyqanet shumë pranë zyrës së tij, i cili mbahet për çmime të lira për qytetarët me të ardhura modeste.

Sikurse shihni nga këto foto të realizuara nga në dyqanin ku i blen Veliaj, çmimi i tyre është vetëm 1 750 lekë të rinj, sikurse një bluzë normale në treg. Pa shumë lekë, por me një ide krejtësisht të veçantë, kryebashkiaku Veliaj ka mundur që ta kthejë në një tipar dallues jo vetëm për të, por tashmë është kthyer në një trend për këdo, i pasur apo i varfër duke bërë që askush të mos ndihet i diferencuar në këto ditë festash.

Nëse do të përcjellësh tek miqtë dhe të afërmit energji pozitive në këto ditë festash, tashmë mjafton të ndjekësh trendin e Veliajt.

December 27, 2017 13:28
Komento

1 Koment

  1. Al December 27, 16:18

    Nuk ka nevoje qe te besh propagandë.
    Po ato rrobat e tjera north face qe kushtojne nga $200 di gje se ku i blen me te lire.
    Thanks

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*