FOTOT/ De Biasi rrethohet nga tifozët

September 2, 2017 17:38

FOTOT/ De Biasi rrethohet nga tifozët

I pranishem sot per te ndjekur ndeshjen eleminatore te kampionatit boteror “Rusi 2018” mes Shqiperise dhe Lihtenshtejnit, ish trajneri i kuqezinjve, Gianni De Biasi, eshte rrethur nga tifozat per te bere foto dhe per te dhene autografe.

Ai mbetet nje nga trajneret me te dashur per tifozat pas historise qe beri me kombetaren shqiptare duke e kualikuar per here te pare ne kampionatin europian.

De Biasi u largua nga drejtimi i Shqiperise pas ndeshjes me Izraelin dhe ne vend te tij eshte emeruar Kristian Panuçi qe ka ndeshjen e tij te pare sot ne krye te stolit kuqezi.

September 2, 2017 17:38
Komento

1 Koment

  1. C'a bohet kshtu September 2, 20:23

    De Biazi eshte i padiskutueshem per nivelin ku e coji futbollin tone, por lerini titujt bombastik qe De Biazi “rrethohet” nga tifozet shqiptare.
    Ne foto duket qarte se nuk eshte i rrethuar dhe ai vete si njeri teper modest u eshte afruar 2-3 tifozeve dhe ka pozuar me ta dhe dhene autografe. Shkallet e stadiumit jane bosh dhe ai eshte i rrethuar nga stolat ndenjese.
    Te tjerat jane llogje Kavaje.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim