Deputetët e PD largohen nga mbledhja e Komisionit të Reformës

June 14, 2016 14:22

Deputetët e PD largohen nga mbledhja e Komisionit të Reformës

Deputetët e PD u larguan sot ndërsa në Komisionin Parlamentar po shqyrtohej nen për nen drafti i asaj që njihet si Reforma në Drejtësi.

Ata janë larguar në mënyrë demonstrative.

Në mbledhjen e Komisionit ishin të pranishëm ambasadorët e SHBA-së dhe BE-së në Tiranë.

 

votimi-2 votimi

June 14, 2016 14:22
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim