FOTOT/ Dëmtimet e futbollistëve shqiptarë

October 15, 2014 08:37

FOTOT/ Dëmtimet e futbollistëve shqiptarë

Disa nga futbollistët shqiptarë kanë mbetur të lënduar nga ndeshja e djeshme me Serbinë.

Për shkak të dhunës së tifozëve, por edhe të futbollistëve dhe policëve serbë, Taulant Xhaka, Lorik Cana, Burim Kukeli dhe Emir Lenjani kanë pësuar disa shenja në fytrë.

Xhaka dhe Cana janë goditur në sy dhe e kanë paksa të nxirrë pjesën poshtë tij.

Image

Image

Image

October 15, 2014 08:37
Komento

3 Komente

 1. Paci October 15, 09:27

  Te gjith jane heronj te shqipes , BALAJ u versul per te kapur i pari flamurin duke u mbeshtetur nga shoket e Tije , keto heronj te shqipes duhet te lavdrohen per qendresen dhe burrerine nga çdo shqiptar dhe dekuruar nga presidenti qe nuk po ndigjohet .

  Reply to this comment
 2. Genci October 15, 19:46

  Keta heronj vetem Dasara Berishes nuk i pelqekan.
  Ajo si mbese serbe, si mikesha e Damir Fazllicit, kuptohet, qe nuk eshte dakord me heronjte tane.
  Dhe arin te dale hapur ajo, nje e vetme kunder gjithe shqipateve.
  O plaku Sali!
  Dhe ti shkruan: U munden barbaret. Fol pak me mbesen o qyqar.

  Reply to this comment
 3. igli October 17, 09:07

  nuk pyesin luanet se u gerrvishen nga hienat.U treguat te medhenj edhe pse ishit te vetem ne arenen e( luftes ) per fitore te madhe.
  forca KUQ E ZI.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*