FOTOT/ Deputeti me cigare në parlament, a do gjobitet për shkelje të ligjit?

October 25, 2017 19:26

FOTOT/ Deputeti me cigare në parlament, a do gjobitet për shkelje të ligjit?

Relacionin e opozitës për miratimin e kërkesës së prokurorisë në lidhje me arrestimin e Saimir Tahirit e lexoi deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj.

Alibeaj bashkë me Edi Palokën dhe disa anëtarë të tjerë të PD-së, u larguan më pas nga seanca, por ajo që shumë pak e vunë re ishte një cigare që mbante, në një ambient të mbyllur.

Nuk dihet nëse Alibeaj e ndezi cigaren në sallë apo priti sa të dilte jashtë, në të kundërt duhet të ndëshkohet me një gjobë të majme.

October 25, 2017 19:26
Komento

2 Komente

 1. BABAGJYSHI October 25, 20:47

  Akt i merefillte rrugacerie ! Kerkojne te sfidojne jo vetem rregulloren e parlamentit , por edhe ligjin , apo cfardo norme morale ! Dhe…. , pastaj kthehen e na bejne moral l

  Reply to this comment
 2. Social Rilindasi October 26, 09:01

  Humor Rilindje –
  Cigarja e opozitareve dhe droga e pushtetareve. Kush duhet te denohet nga drejtesia? Natyrisht opozitaret e cigareve se per drogen e pushtetareve ka Imunitet parlamentar (si Tahiri).

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*