FOTOT / Dita e fundit në Presidencë, Nishani shtron darkë për këshilltarët

July 22, 2017 20:31

FOTOT / Dita e fundit në Presidencë, Nishani shtron darkë për këshilltarët

Ndërsa na ndajnë edhe pak orë nga 24 korriku, dita kur pritet që Ilir Meta të marrë zyrtarisht Postin e Presidentit të Republikës së Shqipërisë, Presidenti në detyrë Bujar Nishani ka shtruar darkë për këshilltarët e tij, siç e shihni në fotot më poshtë.

“Dita e fundit e punes, me koleget e Kabinetit te Presidentit, Sh.T.Z.Bujar NISHANI…”, shkruan njeri nga keshilltaret e Presidentit i cili ka publikuar edhe fotot.

July 22, 2017 20:31
Komento

7 Komente

 1. alphade July 22, 21:36

  Nje president karagjoz me nje tufe kurvash e baxhelkas
  ne darken e lamtumires se presidentit …..,,,!!! Zhduku
  more DEBIL me MASTER …. kapteri i Sali Vicidolit ….!!!

  Reply to this comment
 2. Populli July 22, 21:56

  Presidenca duhet shpelare me acid

  Reply to this comment
  • korçari July 23, 13:13

   Duke pare rezultatin e ketij presidenti mund te arrijme ne perfundimin se keta keshilltare me e pakta jane ta paafte dhe me e shumta nje bande e koruptuar ordineresh.

   Reply to this comment
 3. alphade July 22, 22:02

  Cfare kerrmash,sidomos burrat e stafit te presidences !!!

  Reply to this comment
 4. Fantazma Bismark July 22, 22:48

  EMERIMI I LIKE FLORIRIT NE PRESIDENCE,PO QE SE VERTET PS DO SHKOJE NE PARLAMENT DO SHPALLET EDHE ‘DE JURO’ SHPERBERJA E SHTETIT SHQIPETAR !Te shpresojme qe Basha te kete marre ndonje mesazh per ta parandaluar kete gjeme nga PPE

  Reply to this comment
 5. Kapter Jari nga Presidenca, gjysmak nga trute dhe fiziku July 22, 22:50

  Nuk kishte si te ishte ndryshe stafi i idiotit te lindur Nishani pa nishan (qe ja rruajti Saliu edhe mustakat).
  Nuk eshte Stafi i Presidences por paciente te spitalit Psikiatrik, shtrenjte i paska paguar pupulli keta derdimene dhe koqe.

  Reply to this comment
 6. Novruz Taip Vishanji July 23, 04:18

  MUNGON VETEM

  “Shkelqesia” e tij e “Zotit”

  BUJAR FAIK (i ati) ISLAM (gjyshi) MEHMET (katragjyshi) HAXHIA – ne art NISHANI presidentin tone shume te dashur, te pa harruar e te denje per ta stampuar per shume dekada ne letrat higjenike jo vetem per banjot publike.

  Sepse me te, BUJAR FAIK (i ati) ISLAM (gjyshi) MEHMET (katragjyshi) HAXHIA – ne art NISHANI presidentin tone shume te dashur, kemi pse te mburremi, “anipse” (Edi Rama Gjuha Shqipe Vol.2) ishte dhe do mbetet me langaraqi jo vetem ne shkalle republike te shqiptareve, por i pa krahasueshem edhe me shume poshterues popujsh te kesaj bote !

  Se kush jane keta “keshillues” duket qarte edhe nga xhaketa e palosur e atij me te “ekspozuarit”, pa vene re pastaj edhe majat e kepuceve me pluhur te bardhe. Kushdi mbase “Keshilltarin” e ka si pune te dyte, sepse ate qe do vazhdoje ti jape per te ngrene, e ka ne furre-buken e te shoqes, qe ja ka falur-dhuruar komshiu para se te vdiste nga maraku per presidentin me te shkerdhyer qe kane duruar mbi kurriz shqiptaret e te gjitha kohrave, pa menduar per kete te riun Pty!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*