FOTO: Djali i miliarderit amerikan, te Pazari i Ri në Tiranë

November 22, 2017 17:06

FOTO: Djali i miliarderit amerikan, te Pazari i Ri në Tiranë

Djali i miliarderit amerikan Xhorxh Soros, Aleksi, asnjëherë nuk e ka fshehur vlerësimin e tij për Shqipërinë.

Ai ndodhet në Tiranë nga ku ka postuar disa foto.

Aleks Soros ndodhet te Pazari i Ri dhe ka postuar në Instagram disa foto të cilat i shoqëron me komente pozitive.

Disa kohë më parë Aleks publikoi foto ku ai shfaqej me babain e tij dhe kryeministrin Edi Rama.

November 22, 2017 17:06
Komento

1 Koment

  1. Krist November 23, 01:56

    Viziten e djalit te Sorosit,e morrem vesh.Meqenese e paskeni ndjekur kete vizite,dhe botoni disa fotografi,mire do ishte te na informonit per qellimin e kesaj vizite!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*