FOTOT / Donald Lu ulur këmbëkryq në Librazhd

January 27, 2016 18:47

FOTOT / Donald Lu ulur këmbëkryq në Librazhd

Sot në Librazhd ishte për një vizitë Ambasadori i SHBA-së, Donald Lu.

Ambasadori vizitoi Xhaminë e Dragostunjës dhe më pas një vizitë në familjen e myftiut të Tiranës, Ylli Gurra.

1 2 3 4 6

January 27, 2016 18:47
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?