FOTOT / Drejtoresha merr instruksione përpara takimit me kryeministrin

October 31, 2015 21:38

FOTOT / Drejtoresha merr instruksione përpara takimit me kryeministrin

Gjatë konferencës së informalitetit të organizuar sot në Tiranë, ku merrnin pjesë figurat kryesore të ekonomisë dhe financave, si dhe kryeministri Edi Rama, ishte e pranishme edhe drejtoresha e përgjithshme e Tatimeve, Briseida Shehaj, e cila nuk ka mundur t’i shpëtojë fokusit të fotografëve.

Ajo ka qëndruar gjatë në një bisedë telefonike përpara nisjes së konferencës.

Nuk dihet se me kë ka qene duke folur, por duket se biseda ka qene e rendësishme edhe për shkak te kohes se gjate qe i mori drejtoreshes.

 

briseida6

Drejtoresha e Pergjithshme e Tatimeve Briseida Shehaj, gjate nje takimi me strukturat tatimore te perfshire ne aksionin kunder informalitetit dhe evazionit fiskal./r/n/r/nGeneral Director of Tax office Briseida Shehaj, during a meeting with tax structures involved in action against informality and tax evasion.

Drejtoresha e Pergjithshme e Tatimeve Briseida Shehaj, gjate nje takimi me strukturat tatimore te perfshire ne aksionin kunder informalitetit dhe evazionit fiskal./r/n/r/nGeneral Director of Tax office Briseida Shehaj, during a meeting with tax structures involved in action against informality and tax evasion.

briseida3 briseida2 briseida1 briseida

October 31, 2015 21:38
Komento

3 Komente

 1. Emili October 31, 22:57

  Keto drejtojne tatimet o tempora o mores ….

  Reply to this comment
 2. elio November 1, 11:02

  kjo “ylli” mbledh tatimet…..tani merret vesh “gropa”!!!

  Reply to this comment
 3. Arben November 1, 17:05

  VAZHDONI RRUGEN PERPARA.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*