Fotot e arkivave të Kate Middleton,përpara jetës mbretërore…wow!

December 7, 2017 11:20

Fotot e arkivave të Kate Middleton,përpara jetës mbretërore…wow!

Kush tha që pjesëtarët e familjeve mbretërore nuk kanë foto të arkivave për të cilat sjanë shumë krenarë?Ose foto si të gjithë populli I thjeshtë,dhe jo vetëm sete fotografish mondane në pallate më shandanë?

Ne kemi seleksionuar disa foto të dukeshës Kate,në jetën e saj si një vajzë e thjeshtë.

 

a.k/dita

December 7, 2017 11:20
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*