Fotot e fotografit shqiptar në National Geographic

January 11, 2017 17:49

Fotot e fotografit shqiptar në National Geographic

National Geographic ka publikuar fotot e fotografit të njohur dhe profesionist shqiptar, Florian Zerja. Aty janë renditur  një sërë fotosh të realizuara  prej tij gjatë vitit 2016, në momente prekesë, të veçanta e me mesazhe të forta.

Fotot mund t’i gjeni në linkun: http://yourshot.nationalgeographic.com/photos/9026051/

unnamed-4


unnamed

January 11, 2017 17:49
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*