FOTO: Edi Rama duke luajtur me djalin

January 6, 2018 20:32

FOTO: Edi Rama duke luajtur me djalin

Kryeministri Edi Rama është fotografuar teksa luan me djalin e tij të vogël.

Siç mund të shihet edhe nga këto foto, ai duket duke qeshur, ndërkohë që lojërat e djalit të tij kanë tërhequr vëmendjen edhe të klientëve të tjerë të lokalit.

January 6, 2018 20:32
Komento

3 Komente

 1. alphade January 7, 09:36

  Dicka e thjeshte, humane ….!!! Nje sjellje krejtesisht nor-
  male te raporteve atebir …! E admirueshme …!

  Reply to this comment
 2. Aty January 7, 13:59

  Z .K/minister merru pak edhe me edukimin e djalit.Ai vertet po luan por jo te vere kembet ne mure, se behen pis dhe tjetra je ne lokal ejo ne park lodrash .Apo le parimin “beni si them une e MOS beni sic ben une.

  Reply to this comment
 3. Bledi January 7, 17:47

  Me mire te luash me cunin tat sesa me Berishen dhe Lulmeten.
  Futi ndonji Bora Bora ne dimer
  plazh dhe diell se kur ben Armina pse ty te ndalohet.Jeto plako dhe leri te tjeret te jetojne.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*