FOTOT / Fatmir Mediu ia merr këngës në dasmën e politikanit, leku hidhet lumë

December 28, 2017 19:10

FOTOT / Fatmir Mediu ia merr këngës në dasmën e politikanit, leku hidhet lumë

Kreu i Forumit Rinor të Partisë Republikane, Blendi Sulaj i ka dhënë fund beqarisë.

Ai është martuar mbrëmjen e djeshme në një ceremoni madhështore ku nuk kanë munguar të ftuarit VIP, politikanë si dhe kreu i republikanëve Fatmir Mediu.

Gjatë ceremonisë Mediu nuk ka mundur që “të rezitojë” pa kënduar një këngë dhe kështu siç shihet në foto ia ka marrë këngës.

Gjatë kërcimit që po bënte nusja me dhëndrin dhe teksa këndonte Mediu janë hedhur lekët “lumë” nga të ftuarit.

 

December 28, 2017 19:10
Komento

7 Komente

 1. enter"" December 28, 19:37

  Yyyyyy njerez kokeboshe, njerez qe vleni sa nje 0

  Na e shpifet.

  Reply to this comment
 2. Izeti December 28, 19:49

  Fate Gerdeci po meson tallava se I duhet te kendoje me Mona Cizmen duet ne Rec te Shkodres ,qe te mos merziten Sali Cakalli me Like Floririn .e shume te tjera nga keta hajdute . Edhe atje do I hedhin leke se do jene gjithe sheiket e Shqiperise. Bravo Fate Gerdeci po mer zanat,,,,,,,,,,

  Reply to this comment
 3. stili tallava i jetes shqiptare December 28, 20:34

  eh mer popull rrumpall eeh

  cer o ku fatmir media ,
  kangtar dasmash si bujar qamili !

  Reply to this comment
 4. Mark .U.K December 28, 21:04

  Mos eshte ne dasmen e Erjon Velis qe ka ber dasmen dy serish si sheiket e Arabis.Aq leke sa shifen hellin ne nje dasem te thjesht.

  Reply to this comment
 5. Fat man December 29, 01:45

  Mire qe martohet po pse dite te enjte, apo te dielen eshte ne proteste per te rrezuar qeverine e droges dhe ate te Gerdec-Hiroshimes”.
  Ne foton e pare po na tmerron nje koke tull si cuni i Duces duket, hade PR hajde, me kryecar Fatmir Cami i ngjizur ne tren nga nje cam.

  Reply to this comment
 6. Paraja e piset derdhet lume shkelet me kemb ! December 29, 08:06

  I shkelin leket me kemb ! Leke pa djers leke droge leke korrupsioni leke me pislliqe ! Te ishin ndryshe leke djerse, do te kishin shume respekt por si duket kane aq leke te pista sa i hedhin ne toke ! Ndyresira kjo nuk eshte shenj pasurie as edhe shtrese zoterinjsh kjo eshte shtres e ndyre hajdutesh !

  Reply to this comment
 7. perkthyesi December 29, 11:35

  Bej qejf o Fatmir Mediu, se burgu i Recit ne Shkoder per ty dhe delenxhinjte e tjere si puna jote, eshte gati t’ju prese me krah hapur! Eshte thjeshte ceshtje kohe!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin