FOTOT/ Fatos Nano kthehet në vendlindje me bashkëshorten Xhoana

August 12, 2017 18:45

FOTOT/ Fatos Nano kthehet në vendlindje me bashkëshorten Xhoana

Maserati i ish-Kryeministrit Nano, kishte ndaluar këtë të shtunë në Iliras, ndërsa gruaja e tij, Xhoana Nano, zbriti nga makina.

Fotot e saj, ndërsa merrte sende personale nga bagazhi, i dërguan në dritare.net, banorë të zonës, shumë të rrahur nga makinat që shkojnë në Sarandë apo Greqi, këtë mesgushti.

Me siguri edhe çifti kishte bërë të njëjtën gjë dhe tani po kthehej në Tiranë.

Në timon ishte ish-kryeministri i cili qëndroi në pritje, derisa e shoqja mbaroi punë.

  

August 12, 2017 18:45
Komento

2 Komente

 1. demo August 12, 20:29

  Flete rrufe,moj flete rrufe,te jap dy t`vjetra,me jep nje te re!

  Reply to this comment
 2. alphade August 13, 00:14

  Me sa duket, i biri Thanasit po pergatitet per te marre
  postin e PRESIDNTIT ,ku Like Floriri te shkoje ne 313 …!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*