Fotot fituese të ‘National Geographic 2015’

August 4, 2015 20:59

Fotot fituese të ‘National Geographic 2015’

Fotot fituese të edicionit të 27 të National Geographic Traveler Photo Contest janë publikuar ditën e sotme.

Të përzgjedhura mes 17 000 imazheve, fotografia e disa zhytësve që notojnë pranë një balene ka fituar çmimin e parë të ‘National Geographic Traveler Photo 2015’. Më poshtë fotot fituese, përfshirë çmimin e parë, të dytë, të tretë dhe 7 fituesit e meritës.

2

3

foto3

foto4

foto5

foto6

foto7

foto8

foto9

August 4, 2015 20:59
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*