FOTOT/ Format më të çuditshme të reve, pamje spektakolare

July 7, 2017 17:41

FOTOT/ Format më të çuditshme të reve, pamje spektakolare

Gjendja e motit shpesh herë luan me retë të cilave i jep dhjetëra forma dhe ngjyra.

Ne kemi përzgjedhur disa nga rastet më të çuditshme.

Hidhini një sy këtij albumi ku padyshim fotografia ka qenë në vendin dhe kohën e duhur që të na përcjellë këto fotografi spektakolare.

 

July 7, 2017 17:41
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim