FOTO: Vajza e deputetes del në shitje: “Jam shumë e shtrenjtë”

December 29, 2017 22:09

FOTO: Vajza e deputetes del në shitje: “Jam shumë e shtrenjtë”

Është vetëm 18-vjeçe, Ada Deda, vajza e deputetes së PD Albina Deda.

Ajo është një prej vajzave të angazhuara me modelingun.

“Çmimin” me sa duket ia ka rritur ndryshimi i pamjes së jashtme.

Në një foto të postuar në Instagram, e reja ka shkruar: “Shumë e shtrenjtë për ty.”

2

3

5

 

December 29, 2017 22:09
Komento

4 Komente

 1. cfar ka ktu me u cudit ??? pfff... December 29, 22:35

  un nuk mendoj se do kishte ktu ,
  ne kte deklarate dicka “Befasuse” !
  Aspak .
  Sepse nqs do ti referoheshim portaleve shqiptare ,Tv-ve e kudo Medias Shqiptare , nuk lexon gje tjeter ,pervese tematikave te tilla .
  X- kengetare qiti zogun jashte .Tjetra shan si mashkull ,si me pas bole posht e jo vagine, X Deputet paguan kaq dashnores ,femrat escort shkruhet diku tjeter ,fitojne kaq e kaq .00000000$ .Filanka eshte martuar me sheikun bubuzhel. Pra kultura e te studjuarit e marri nji kulture tjeter qytetare eshte nji tregues i mangut ne ate bote . Nji shoqeri qe afron vetem pordh e varet mbi cdo cazzo te pasur ,paraja mbi gjithcka Fuck gjithcka ,morali kondom i cpuar .etj etj etj Pra kjo vajze eshte nji Produkt i asaj shoqerie i atij Ambjenti qe e rrethon .
  Cfar ka ktu me u cudit ???-:)

  Reply to this comment
 2. Aty December 29, 23:23

  Meqenese jini shume e shtrenjte dhe e re na kalo mamin tat qe ka pazar me te ulet,meqenese ajo eshte me e konsumuar dhe evjeter ne zanat.

  Reply to this comment
 3. Timonier Edvini December 30, 00:22

  Lum ata qe do ngjyejne, hajdarin te ty, a vafri qe su bona deputet.

  Reply to this comment
 4. i thoni Stop .kultures se prostitucionit e degjenerimit te Rinise ne Shqiperi !!! December 30, 13:36

  Un do t’i beja nji thirrje cdo familje qytetare ,natyrishte
  ato te paktat ,qe mjerishte kan mbetur ne Shqiperi ,
  qe te kontrollojn vajzat ,se ne cfar shoqerie bejne pjes e ndalojne miqesine me shumicen e te ardhurve sidomos nga malet ,ne qytete ,sepse shifeni shembullin me bastarde , si funxionon e jeton truri tyre ,brenda asaj bote e endrash ,si prostituta .Kjo eshte Bota e shumices se rinise me idiote te ksaj Bote . Ruani femijet nga ky Virus / Epidemi shkaterruese, i maloqeve ,ky degjenrim total i kultures e dinjitetit njerezore .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*