FOTOT/ Jetë qeni…

July 31, 2017 19:16

FOTOT/ Jetë qeni…

Shpesh herë ju kemi treguar jetën luksoze që bënin fëmijët e pasur në shtete të ndryshme të botës. Por këtë luks e shijojnë dhe kafshët e tyre, që duhet thënë janë shumë të përkëdhelura.

Në fotot e poshtme që ne do të sjellim për ju në galerinë virtuale do të shikoni se si qentë udhëtojnë në avonë privatë së bashku me pronarët e tyre në vendet më të bukura të botës. Fotot janë postuar në Istagram nga vetë pronarët e kafshëve.

July 31, 2017 19:16
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*