FOTOT: Ku mund t’i kenë fshehur vezët deputetet e PD?!

February 25, 2016 15:51

FOTOT: Ku mund t’i kenë fshehur vezët deputetet e PD?!

Deputetët e Partisë Demokratike kanë goditur me vezë sot kryeministrin Rama.

Garda ka kontrolluar gjithe çantat dhe portofolet e femrave dhe nuk ka gjetur gjë.

Ndërsa deputetët meshkuj e kanë patur të vështirë t’i fshihnin vezët.

Siç shihet edhe në foto, veç çantave deputetet femra nuk kanë gjë tjetër me vete.

Atëherë pyetja që lind është se ku i fshehën deputetët vezët?!

9 6 7 8 0

February 25, 2016 15:51
Komento

20 Komente

 1. qytetari B February 25, 15:59

  Pyesni Strazimirin qe qellon me veze dhe ankohet se Prenga e qelloi ne tulle.

  Reply to this comment
  • Muzhaka February 25, 16:51

   n,q.s nuk eshte thyer ka zjere ne P..h ose ne sume,e kunderta e di salahahhhhhha.

   Reply to this comment
  • Qiresi i Tabakut February 26, 06:26

   Veza eshte symbol I jetes. Cdo gje nis nga veza, edhe pula, edhe pata, por edhe vete njeriu. Po ku dine kurvat rendesine e vezes. Madje se di as Tabaku, qe e ka qef vezen si nga para, edhe nga prapa, dhe sallamin ne goje.

   Reply to this comment
 2. Billi February 25, 16:46

  Xhepi Jozefines…ne mes Te kembeve nxen ..fsheh 1 bigurine me veze pa u thyer

  Reply to this comment
 3. Muzhaka February 25, 16:47

  N,q,s veza nuk eshte thyere,tregon se ka qen ne P,dh ose ne Sume.Po te jete thyer !!!!???????e di sala

  Reply to this comment
 4. Billi February 25, 16:49

  Jozefina e Ka xhepin Te madh ne mes Te kembeve …atje mundet 1 bigurine fshihet pa thyer

  Reply to this comment
 5. maks February 25, 16:50

  sot keta guajn me gur e vez neser keta qelbesira jan gati te derdhin gjakun e popullit per karrige

  Reply to this comment
 6. intelektuali February 25, 16:56

  Po pse pyesni me djallezi o gazeta DITA duke aluduar qe bukuroshet e Saliut i kane fshehur vezet ne breket dhe bikinet e tyre?

  Po pse nuk ju shkon ne mendje qe vete rojet dhe bodigardet e shemtuar te Kuvendit te Like Floririt kane mbyllur syte me dashje nga qe BOSI i Rilindjes Socialiste Edi Rama u ka ardhur ne imaje te hundes me mashtrimet e tij komuniste.

  Reply to this comment
  • shqip February 25, 18:17

   E nderuar Love shtriga,qe ndryshe quhesh dhe “intelektual” Bosi i rilindjes vjen balllarte ne 2017. ti,c’do na thuash atehere,apo do ja mbathesh si te paret e tu?… Bajge e cpifur e plevitosur ne shi… E di qe s’te ben’ pershtypje kjo qe po te them, sepse, ti do N. Vjosen,ai t’i mbledh brinjet ty…Bicimsese.

   Reply to this comment
 7. Gregor February 25, 17:20

  I kane future ne breke. I pate si ecnin me kujdes pedethkat se mos u caheshin vezet dhe u merrte e verdha shalet.lol……………

  Reply to this comment
 8. Piço February 25, 17:56

  V E Z E T I K A N E F SH E H U R N E S U M E N
  E I N T E L E K T U A L I T

  Reply to this comment
 9. qirio Vasillaqi qe solli rilindjen per skiperine February 25, 18:16

  E di une ku e kane fshehur vezen: aty ku fusnin supen deputetet e ps ne greven e urise para kryeministrise. Ju kujtohet ajo greva apo jo? Ajo qe u mbyll me nje telefonate….

  Reply to this comment
 10. lindi February 25, 18:19

  Une kam mendimin qe ketyre femrave te pd ti bej kontroll njeher rama tek e tek per vez ti hapin shalet keto shurraqe nje her para tij pastaj te futen ne parlament.

  Reply to this comment
 11. doli vici nga PD February 25, 18:54

  Ore,pseecinsi pula kllocka keto zonjat?a me thote dot njeri.Amani,se mos kane ndonje hall se na morren ne qafe.

  Reply to this comment
 12. niko February 25, 21:18

  jam i bindur se vezet i kishin futur ne veginen e tyre.Ndersa stazimiri si pederast qe eshte e kish fshehur ne brime te byyy.

  Reply to this comment
 13. Shkerdheni i Saliut February 25, 22:03

  Strazimiri me ate veshje dhe surrat qe ka shikoni foton e pare, duket si njehere e nje kohenjsoj si nje budalla qe i therrisnin rrugeve te Tirane “Daj Mustafa ha mish derri”, kur ne Tirone nuk kishin ardhur Tiranasit dhe maloket. “Daj Mustafa” sa degjionte kete shprehje nxirrte nga xhepat e palltos se leckosur gure dhe qellonte ndaj cdo personi qe e kishte share apo jo. Keshtu eshte katandisur dhe ky Strazhua i SHQUP-it nje legen mashkull (se burre nuk eshte) perderisa i kerciste tulla nga shpullat ne korridoret e Parlamentit sa ne ne TV qe e pame na “dhimbte” koka, doli e mohoi gjithcka duke thene, se nuk ka burre nene te me preke mua edhe nje fije floku, por harroji qe ishte tullac dhe krefsen e flokeve e kishte lene tek SHQUP-i. Burrac qe gjuan me veze, pese kile mashkull qe vetem me nje te peshtyre e shtrin ne toke kete ndyresise, shok e “mik” me bariun “hajde dru me pre”, Mut Noka.

  Reply to this comment
 14. gjermani i fundit February 25, 22:58

  u pa puna, duhen shitur veze te çara ne pazar. Keto femra te kene turp se jane perdorur ne menyren me te turpshme te mundur. Nuk paguhen nga fondet publike per te luajtur vezesh po per te qene serioze ne zgjidhjen e problemeve. Le qe PD, vari qillot, politike shabanesh. Here tjeter te mos fusin veze fare, boll qe ne mengjes t’u hipi nje kaposh

  Reply to this comment
 15. Ivani i madh February 26, 09:09

  Vezet vetem femrat e PD duhet ti kishin se para se te hynin ne parlament u kontrolluan tek shqupi nga dyshja Berisha e Lulushi me gisht ne b… sic beje grate e fshati me pulat. Kete Berisha e ka mesuar e pare kur e bente nen Sheqeria me pulat ne fshat ashtu e beri dhe ky me pulat e SHQUPIT.

  Reply to this comment
 16. Prej Shkodret February 26, 11:56

  A e nxjerr skaneri nese burrat jane me dy “veze” apo me tre…..!?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*