FOTOT/ Kur ‘partnerja’ e Obamës dilte nudo për “Playboy”

April 1, 2016 14:39

FOTOT/ Kur ‘partnerja’ e Obamës dilte nudo për “Playboy”

Ajo u bë e famshme pas kërcimit ne presidentin amerikan Obama para pak ditësh në Argjentinë.

Mora Godoy është një instruktorë kërcimi dhe njihet si “mjeshtrja” e tangos. Por kohë më parë ajo ka treguar hiret e saj për revistën “Playboy”.

Nëse do ta dinte Michelle këtë gjë, vështirë se do ta lejonte të kërcente me Barack Obamën.

April 1, 2016 14:39
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*