FOTOT/ Kush është i riu që iu bë atentat me armë sot në Orikum

December 12, 2017 21:15

FOTOT/ Kush është i riu që iu bë atentat me armë sot në Orikum

I riu që iu bë atentat ditën e sotme në Orikum është Denis Brahimi, 23 vjeç (Personi në foto). Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në hyrje të Orikumit rreth orës 17:20 pranë një karburanti.

Sipas policisë, i riu ishte në rrugë kur është qëlluar nga dy persona të cilët janë larguar me shpejtësi.

23-vjecari është plagosur në këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërsa policia dyshon se të riun kanë tentuar ta ekzaltojnë jo thjesht ta trembin.

 

12240004_1249532961739231_5733371223968024741_n
Në vendngjarje është gjetur një gëzhojë armë zjarri.Janë ngritur pika të shumta kontrolli për kapjen dhe ndalimin e autorëve, të cilët Policia i ka identifikuar, por për arsye hetimi nuk bëhen të ditur të dhënat e tyre.

44cf497f-5a96-447a-a61c-435c190f1e59

December 12, 2017 21:15
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim