FOTOT/ Majlinda Bregu del në protestë, Berisha mbrohet nga dielli

May 13, 2017 13:08

FOTOT/ Majlinda Bregu del në protestë, Berisha mbrohet nga dielli

Majlinda Bregu ka qenë një nga zërat më kritikë të Lulzim Bashës, për qendrimet e tij. Por pavarësisht kësaj, ajo ka vendosur të dalë sot në shesh, për të protestuar. Bregu është shfaqur krah deputetit tjetër, Igli Cara.

Këtij të fundit i ka rënë dielli në kokë dhe përpiqej të mbrohej me një çantë.

Por aq fort e ka goditur dielli, sa shkruan se në shesh kanë qenë 600 mijë njerëz.

 

May 13, 2017 13:08
Komento

2 Komente

 1. MH May 13, 23:44

  I lutemi komentuesve te vrejn rrypat e pantallonave tek brezi se si e mberthen Basha dhe si e mberthen Berisha.
  Vertet rast interresant kuriozitetit.
  E gjithe bota mberthimin e rrypit e ben origjinal si Basha.Berisha te kunderten e botes.Mjere SHQUPISAT dhe kryesisht Basha qe ndjek udhezimet e vizionarit Berisha.

  Reply to this comment
 2. Mark uk May 15, 13:49

  Dikush nga drejtuesit mund te ket shkuar edhe ne tualet.Pse nuk i keni fotografue edhe ata hahaha.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim