Fotot më të bukura gazmore nga bota e kafshëve

September 14, 2018 14:24

Fotot më të bukura gazmore nga bota e kafshëve

Mijëra foto morën pjesë në konkursin “The Comedy Wildlife Photography Awards” por vetëm 41 u përzgjodhën si finalist dhe të bëjnë vërtetë për të qeshur.

Nga ketri që performon gjimnastikë tek dreri që duket sikur ka parë një fantazmë, etj.

Shihni fotot dhe do të mahniteni me botën e kafshëve.

Konkursi është organizuar bashkë me Born Free Foundation, për të theksuar rëndësinë e ruajtjes së jetës së egër të planetit tonë.

a.s/dita

September 14, 2018 14:24
Komento

2 Komente

  1. Mark .U.K September 14, 21:39

    pse nuk keni nxierr edhe ramen.Po me pamje njethunraku.

    Reply to this comment
  2. Jimi September 15, 12:54

    Kaq prapa botes qenke more Mark po akoma nuk ja paske pare Rames!? Ate e pa gjithe dynjaja, si nuk ta tregoi ty te parit qoftlargu!?

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin