FOTO: Votoni deri në 5 shkurt për foton më të bukur

January 10, 2018 13:21

FOTO: Votoni deri në 5 shkurt për foton më të bukur

 

“National History Museum: ka përzgjedhur 24 fotot më të mira të konkursit “Wildlife photographer of the year people’s choice award”.

Çdokush më të votojë këtu foton e preferuar

Konkursi është i hapur deri më 5 shkurt 2018

Vellezerit, Marco Urso, Itali
Feste ne pishine, Luke Massey, Britani
Duke u varur, Luciano Candisani, Brazil
Nje zog i familjes se pellumbavem Lakshitha Karunarathna, Sri Lranka
Ka qafe dhe qafe, David Lloyd, Zelande e Re
Shikimi i leopardit, Martin van Lokven, Holande

 

January 10, 2018 13:21
Komento

4 Komente

 1. Jano Sotiri January 10, 15:20

  Pata sqep lopate

  Reply to this comment
 2. Leopardina January 10, 15:37

  oh c’sy te bukur…

  Reply to this comment
 3. Besniku January 10, 18:47

  1- Dora e femijes , mbeshtjelle ne doren mbrojtese te nenes.
  2- Arusha me arushin

  Reply to this comment
 4. agim January 12, 14:43

  1.Arushi 2.Pelivesat

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*