Fotot më të çuditshme të nuseve

September 22, 2014 18:26

Fotot më të çuditshme të nuseve

Dita e dasmës duhet të jetë dita më e bukur e jetës dhe fotot që e shoqërojnë atë duhet të jenë perfekte. Megjithatë, pa paragjykuar, këto foto janë shumë larg të qenit perfekt. Nëse arrini t’u gjeni një domethënie, atëherë mos nguroni, na e tregoni dhe ne… 😛

 

1411383524841_wps_11_Awkward_Family_Photos 1411382413611_wps_2_Awkward_Family_Photos 1411382461138_wps_3_Awkward_Family_Photos 1411382533564_wps_4_Awkward_Family_Photos 1411382605469_wps_5_Awkward_Family_Photos 1411382669811_wps_6_Awkward_Family_Photos 1411382738783_wps_7_Awkward_Family_Photos 1411383327883_wps_8_Awkward_Family_Photos 1411383369292_wps_9_Awkward_Family_Photos 1411383456918_wps_10_Awkward_Family_Photos

September 22, 2014 18:26
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*