Fotot më të mira të ditës: Autobusi-pishinë, taksia-dyqan dhe balenat në Budapest,

July 11, 2019 17:08

Fotot më të mira të ditës: Autobusi-pishinë, taksia-dyqan dhe balenat në Budapest,

Fotot më mira të ditës, nga agjencitë më prestigjioze botërore.

Autobus i kthyer pishinë në Francë 

Një protestë “vdekjeje” për sigurinë e çiklistëve në Nju Jork

Irlandezi Fin Dac pikturon Frida Khalo-n në Meksikë

Skulptura balenash nga mbetjet plastike në Budapest

 

Në Meksikë, kjo taksi është edhe dyqan

Boeingët 737 Max që nuk fluturojnë më në SHBA

Një ndeshje poloje në Çitral, Pakistan

Probleme me mbeturinat në Romë

 

July 11, 2019 17:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim