FOTOT/ Media italiane: Plazhet shqiptare si Karaibet!

July 18, 2016 15:04

FOTOT/ Media italiane: Plazhet shqiptare si Karaibet!

Media e njohur italiane, TGCOM24, pjesë e platofrmës Mediaset ka krahasuar Shqipërinë me Karaibet.

Ajo ka bërë një reportazh shoqëruar me foto lu lavdëron bukuritë shqiptare.

“Një diamant i papërpunuar, por me një potencial të madh”, kështu e nis përshkrimin e Shqipërisë TGCOM24.

Ajo bën një përshkrim të rivierës shqiptare dhe disa vendeve turistike më të bukura në jugun e Shqipërisë .

“Një vend me një fluks jo shumë të madh turistësh, por që fsheh peizazhe përrallore që mund të krahasohen me Karaibet”, shkruan media italiane.

9 2 3

Sunshade umbrellas and deckchairs on the beautiful Ksamil beach, Albania.

Sunshade umbrellas and deckchairs on the beautiful Ksamil beach, Albania.

5

Sunshade umbrellas and deckchairs on the beautiful Ksamil beach, Albania.

Sunshade umbrellas and deckchairs on the beautiful Ksamil beach, Albania.

7 8

July 18, 2016 15:04
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*