FOTOT: Kur Doktori ka nevojë për doktor

April 21, 2016 19:15

FOTOT: Kur Doktori ka nevojë për doktor

Ky është momenti kur Sali Berisha humbet toruan, pak sapo kishte dalë nga salla e parlamentit për një pushim.

Pas pyetjeve të gazetares së Ora News, se çfarë nënkuptonte me thirrjen për armatosjen e popullsisë, ai nuk i ka përmbajtur dot nervat dhe e ka shpallur bashkëpunëtore të Emiljano Shullazit.

2 3  5 6 1

April 21, 2016 19:15
Komento

11 Komente

 1. Moza April 21, 19:51

  Shikoni portetet e ketij plaku te rjedhur kriminel e nuk ka vend per fjale.Ato qe tha jane qenia e tij origjinake.
  Ti behet kallezim ne Prokurori per thirrje per lufte civile!

  Reply to this comment
 2. Jimi April 21, 19:55

  Berisha e humbi toruan!?
  I dashur artikullshkrues! Toruan nuk e ka humbur Berisha, por deputetet e maxhorances, te cilet kane tre vjete qe nuk jane ne gjendje te lincojne me te drejten e ligjit nje kriminel dhe taborrin e tij vrastar. Atij i lumte b..tha qe ben keshtu kur ka perpara nje tufe lolosh dhe qaramanesh te ndyre Turp i tyre si muynde te rrine ne ate parlament sebashku me nje kriminel te padenuar!?

  Reply to this comment
 3. Antikonformisti April 21, 20:06

  Te erdhi fundi ndyresire! Je nje qen i zgjebosur, i degraduar dhe terbuar qe kerkon te kafshosh dhe ne momentin e fundit te ngordhjes tende jo vetem morale por dhe fizike. Mbi koke po te fluturon larashi or monster. Je ne grahmat e tua te fundit jo vetem politike, morale, por dhe fizike dhe rrethi i nente i ferrit po te pret mor kanibal! Mjere ajo ose ai qe te mban iso dhe kerkon te beje avokatine per te mbrojtur prostitucionin e saj apo te tij politik, moral dhe shoqeror. Mjere se dhe ata fundi yt po i pret. Kete e ndjejne prandaj nxitojne te bejne avokatine e djallit te zi me emrin Sali Berisha.

  Reply to this comment
 4. Drai April 21, 20:42

  Ky do mbyllur ne burg me tere familjen e tij mafioze,hajdute e kriminele,niper e mbesa e kuc e mac. Tju merret tere ajo qe vodhen nga pasuria e popullit dhe jo ne burgun e Tiranes por ne Spac e me life sentences te tere bashke. Mos tjua degjojme me emrat e kurre mos ua pafshim fytyrat.

  Reply to this comment
 5. Zyka April 21, 20:51

  Shtiret mo shtiret,ben vete ai si nuk e kuptoni dhe ju.

  Reply to this comment
 6. N. April 21, 21:34

  Pas kesaj Thirrje te Kryekriminelit per te marrë armet….(!)
  Prisja qe Kryeprokurori te kerkoje arrestimin e Arkitektit te Dhunës dhe Destabilizimit…
  Arrestimi tij eshte më se i motivuar!
  DHE JO TI KERKOHET KRYESISE SE KUVENDIT TA DENOJE. GJAKSORIN BERISHË ME 10 Dite largim nga Kuvendi…!!!!
  Kur e shkel Ligjin Deputeti, dhe nuk dënohet si do kesh kurajon te kerkosh te dënohet Qytetari?!…

  Reply to this comment
 7. Lexuesi. April 21, 22:08

  Ky eshte Saluku qe pellet si gomar,
  se eshte nje shpifes,hajdut, vrastar,
  kete lloj sharlatani çojeni tek shpella,
  te rroje me ujqer,me arinj dhe derra!.

  Reply to this comment
 8. roko April 22, 10:16

  krim i konsumuar ne flagrance. Prokurori te jape doreheqjen per zvarritje te qellimshme te procedures..

  Reply to this comment
 9. bela April 22, 10:56

  pse flet akoma…nuk ka faj, kur sot nuk ka njeri qe ta beje te heshte pergjithnje. Kemi 26 vite qe vuajme nga ky njeri qe na ka vrare endrren dhe deshiren per te jetuar ne atdheun tone.shpresoj te na vije zoti ne ndihme dhe te mbaroje pune sa me shpejt me kete fatalitet mbarekombetar..

  Reply to this comment
 10. shqipe April 22, 15:31

  Sala, s’ka nevoj,per asnje doktorr!
  Sot atij i duhet,thenur,madje prere :
  ” Zotri,ti do shpure,qoft’ edhe me zor!
  Te duhet patjeter, nje veteriner!”
  …………………………………………………

  Beso,j zotni Topi,
  S’do kete kundershtim.
  T’i jap nje sufato…
  Aqsa per fillim….

  Reply to this comment
 11. populli April 22, 18:05

  u keput ne tajare mazhoranca duke e perjashtuar 10 dite,TURP,ai duhet te denohet me pushkatim ne emer te popullit

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*