Fotot nga “Rilindja Urbane”, Rama: Ju uroj një ditë të qetë me këto pamje

January 2, 2018 12:18

Fotot nga “Rilindja Urbane”, Rama: Ju uroj një ditë të qetë me këto pamje

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e 2 janarit me disa pamje nga qyteti i Cërrikut. Teksa u uron ditë të mbarë ndjekësve të tij në rrjetin social “Facebook”, kreu i qeverisë publikon disa foto nga qyteti i Cërrikut i rilindur.

“Mirëmëngjes

dhe ju uroj një ditë të qetë me këto pamje nga Cërrikut i rilindur ”, shkruan Rama.

Sakaq nuk kanë munguar komentet e qytetarëve të cilët e përgëzojnë për investimin e bërë, dhe ndryshimin që ka pësuar qyteti i Cërrikut.

January 2, 2018 12:18
Komento

3 Komente

 1. Mark .U.K January 2, 14:58

  Populli don pune e jo pamje nga natyra more bukurosh.

  Reply to this comment
 2. anticensurë25642654 January 3, 15:33

  o pallosh,tradhëtar i tironës
  shiko e mos bëj investime,”rilindje urbane”(si i quan ti) posht tironës!!
  si po duken bathët e priftit po i bën për gërkun!!
  si duket ky pisllëk që po bën?!
  kanë për të mbetur në teritorin që po i fal gërkut!!
  boll vodhi europën or lapangjoz,nuk kemi ndërmënd të na vjedhë dhe atë pak gjak që na ka mbetur!!
  ps:si do ta quash dhënjen e detit??
  rilindje kufitare??
  apo amputimi i rradhës??

  Reply to this comment
 3. anticensurë25642654 January 5, 15:06

  Duplicate comment detected; it looks as though you’ve already said that!

  « Back

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim