FOTOT/ Nishani sponsorizon deklaratën kundër Bashkisë, ndërsa në rrjet plas ironia

April 14, 2016 11:37

FOTOT/ Nishani sponsorizon deklaratën kundër Bashkisë, ndërsa në rrjet plas ironia

Bujar Nishani duket se e ka marrë shumë seriozisht betejën e tij kundër Bashkisë së Tiranës dhe parkut të lodrave për fëmijët tek Liqeni.

Prej ditës së djeshme, faqja zyrtare e Nishanit në FB, sponsorizon deklaratën e Nishanit kundër Bashkisë.

Vandalizëm barbar mbi parkun e vetëm natyror të mbetur në Tiranë. Gjuhë rrugaçërore ndaj institucioneve shtetërore që kërkojnë respektim të ligjit.

Qytetarët e Tiranës, të rinjtë dhe të rejat mendjehapur kanë nisur tashmë një lëvizje qytetare për emancipim dhe civilizim.

T’i lëmë makutërit e botës së vjetër në llumin e tyre të banalitetit dhe krijojmë modelin e qytetarisë, kulturës civile dhe emancipimit për të ardhmen e fëmijëve tanë”, thuhet në deklaratën e sponsorizuar të Nishanit.

Me siguri që paratë i paguan nga xhepi.Ndërkohë, për ndërhyrjen e tij të çuditshme në lidhje me debatin e parkut, në rrjet ka nisur edhe ironia.

nishani

nishani-2 nishani-3 nishani-1

April 14, 2016 11:37
Komento

2 Komente

 1. Z/K April 14, 13:28

  NISHANI!
  Presidenti ma kuj i 25 vjecarit te mijevjecarit te trete.

  Reply to this comment
 2. Dibrani April 14, 22:03

  O Nishan po ti dhe djal i Pd te kishe qene sdo ishe kaq naiv he burrw. Edhe vete pd po luan me mend kete loje. Kurse ti me kok e kembe del e bie brenda. Su ste mer nje morte me mire…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*