Foto që nuk i kemi parë në librat e shkollës

September 2, 2018 10:03

Foto që nuk i kemi parë në librat e shkollës

Për shumë njerëz, historia është thjesht një lëndë e mërzitshme që duhet studiuar me orë të tëra dhe duhen memorizuar mjaft data.

Por jo të gjithë mendojnë njësoj pasi ka edhe prej tyre që janë mjaft kureshtar për të njohur të shkuarën.

Në foto-albumin e mëposhtëm kemi përzgjedhur disa pamje të rralla historike që ju kurrë nuk i keni parë në librat e shkollës.

k.a./ dita

September 2, 2018 10:03
Komento

2 Komente

 1. ana September 3, 04:29

  ne keto foto qe pame nuk ka asgje te qe te habitesh bile nja 2 a 3 foto i kemi pare neper filma .

  Reply to this comment
 2. anticensurë25642654 September 3, 15:01

  titull fantastik!!
  për një idiot!!
  “Foto që nuk i kemi parë në librat e shkollës”???
  përse duhet të jenë në librat e shkollës këto foto??
  çfarë historie,tregojnë fotot??
  shon konerin me një fëmijë!?
  dhe pastaj??
  për të gjitha mund të themi”dhe pastaj”,ku qëndron historia,për njerzimin??
  sepse normalisht çdo foto e ka një “histori”pas,por në këtë rast po flasim për “LIBRA HISTORIE” dhe jo histori fotografish!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin