FOTO: Pas thirrjes për armatosje, Doktori nis stërvitjen (por mashtron me foton)

April 24, 2016 19:46

FOTO: Pas thirrjes për armatosje, Doktori nis stërvitjen (por mashtron me foton)

Byroja do ta dënonte Sali Berishën me 10 ditë përjashtim për shkak të thirrjes që bëri në seancën plenare të së enjtes për armatosje.

Duket se këto ditë pushimi, Berisha ka vendosur  t’i shfrytëzojë për vrap buzë detit nga Gjiri i Lalzit për të mbajtur trupin në formë.

Me siguri Doktori po përgatitet për kryengritje.

Por një hulumtim nga DITA, tregon se Berisha në të vërtetë foton e ka nxjerrë nga albumi i tij i 19 tetorit 2015.

Dita

 

berisha

 

b3

April 24, 2016 19:46
Komento

15 Komente

 1. andromeda April 24, 20:22

  Ky tall bythën me shqiptarët dhe as e rruan toçin fare… përderisa ka mbas Rajersonin dhe DSH që janë gjoja kundër reabilitimit të komunizmit në Shqipëri dhe e kanë bajlozin e zi si antikomunistin më të mirë.

  Reply to this comment
 2. wickedgamew April 24, 20:31

  sali pinoku

  Reply to this comment
 3. wickedgamew April 24, 20:34

  sali pinoku

  Reply to this comment
 4. Klaus April 24, 21:32

  Ky njeri eshte me fuqi te pashtershme!

  Reply to this comment
  • plaku April 24, 21:47

   Ke deri-diku te drejte. Duket sikur vjen nga legjendat e lashta shqiptare. Respekt per kete burre.

   Reply to this comment
  • shqipe April 25, 01:40

   Perkundrazi, eshte po aq i dhjer sa dhe ti o,mender Klaus!

   Sali po te pret bodrumi,
   Ty o, llum i Shqipris!
   Quaj llum te ketij vendi
   cilindo prapa salis…

   Reply to this comment
 5. shishja e rakis April 24, 21:43

  sales ti shkerdhesh ropet eshte ok bre moter qiri

  Reply to this comment
 6. Sadush Cani April 24, 21:51

  Popull shqiptar! Mos degjoni kete plak qwe i kane rrjedhur trut. Shteti Amerikan po ben cmos te ndaloje shitjen e armeve e heqjen e tyre nga duarte e popullitk,ky i rrjedhur kerkon te armatos popullin . Nuk bene thirrje per tu armatosur pasi populli i armatosur eshte,po qe te ngrihen per lufte civile e te shpetoi ky nga poshtersite qe i ka bere popullit. Ligji behet jo te armatoset,po ata qe kane mund te kene ende arme e bomba te fshehura ti nxerin ne shesh. Eshte po ky qe beri 1997, Eshte po ky qe veshi sa e sa nena me te zeza. PO ,o popull, armatosu,armatosu mire vetem me urrejtjen ndaj ketij te rrjedhuri, Armatosuni me bindjen qe me voten tone te shporret nga jeta politike . Kjo eshte armatosja me e mire qe duhet te beje populli.

  Reply to this comment
 7. Der Spiegel April 24, 22:00

  Sali Berisha

  Ju shpëtoj nga komunizmi,,,,

  ju hapi kufijt…

  Ju nxori nga burgu i Spacit,,,,

  Fshatarit i hoqi zgjedhën nga qafa se vdiq ne koope

  Qytetareve ju fali shtëpitë e i beri pronare duke

  ditur qe Evropa lindore ja u shiti me çmimin real,

  Cfare do kish ndodhur po te merrnin pushtet ata qe u shtypen vërtet nga komunizmi ………………..

  Roli i Sali Berishës ka qene tërhiq e mos këput.

  Saliu e mbaroj misionin e tij lëreni te pleqeroje

  Ca Avokate po i bëjnë Sales analizat e pordhës

  dhe asgjë tjetër,

  Reply to this comment
 8. MH April 24, 23:56

  Der Spiegel!
  Te gjitha sa thue do beheshin sikur te mos kishte lindur fare mbi toke ky plehane kriminel hajdut dhe i paftyre.Nuk jane individet qe ndryshojne boten po jane kushtet kohore qe influencojne per ndryshim.Pse nuk e ndryshoj sistemin kur i jepte doren Enver Hoxhes dhe mburresh e nuk ia dha per 1 jave rresht askujt per te mbajtur eren e diktatorit ne dore te vet..

  Reply to this comment
 9. demo April 25, 01:44

  Te gjitha keto te mira, qe ke renditur me lart i beri Ramiz Alia.Ky largqofti kampion noti, beri vllavrasje,grabitje,Gerdeca

  Reply to this comment
 10. Kapter baba nga burgu i Lezhes qe u ... April 25, 04:45

  Pse po merziteni kaq shume, mashtrimi dhe genjeshtra jane ne ADN e shpellarit Antishqiptarit Sali Serbi.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim