FOTOT/ Përleshje në kufirin greko-maqedonas

April 10, 2016 17:23

FOTOT/ Përleshje në kufirin greko-maqedonas

Policia maqedonase është përleshur me emigrantët që donin të kalonin kufirin mëngjesin e sotëm.

Incidentet në Idomeni përfunduan me shumë të plagosur pas sulmit me gaz lotsjellës të policisë. Më shumë se 11 mijë emigrantë qendrojnë aktualisht në Idomeni.

Më poshtë janë pamjet nga përplasja mes emigrantëve dhe policisë.

1-96 3-84 4-74 5-72 7-60 11-30

April 10, 2016 17:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*