FOTOT PIKANTE/  Dy Rama-t shkrijnë akujt mes PS dhe LSI

September 9, 2017 16:35

FOTOT PIKANTE/  Dy Rama-t shkrijnë akujt mes PS dhe LSI

Dy ditë para fillimit të vitit të ri shkollor, filloi edhe legjislatura e re e Kuvendit.

Disa kishin emocionet e të ulurit për herë të parë në karrigen e deputetit, ndërsa për disa të tjerë, tashmë të qenit pjesë e parlamentit është kthyer në një gjë mëse normale.

DITA sjell për lexuesit e saj fotot pikante të seancës së paradites, ku i ngrit komisioni për verifikimin e mandateve. Ajo që ra në sy ishin emocionet e rikthimit të Bashës në Kuvend pas katër vitesh, si dhe takimi i dy Rama-ve, njëri i LSI dhe tjetri i PS.

Deputete gjate punimeve te seances

Kryeministri Edi Rama dhe Gramoz Ruci

Kryeministri Edi Rama, Luan Rama, Fidel Ylli

Kryeministri Edi Rama, Reme Lala

Kryetari i PD, Lulzim Basha duke kerkuar fjalen

Klajda Gjosha

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi.

September 9, 2017 16:35
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*