Fotot pikante nga festa e PD. Çfarë po përgjon Nard Ndoka?

December 11, 2017 22:43

Fotot pikante nga festa e PD. Çfarë po përgjon Nard Ndoka?

Me një mungesë të shumicës së ish-eksponentëve por me shpresën për ringritje PD festoi këtë të hënë 27-vjetorin e themelimit.

Jozefina Topalli, Majlinda Bregu, Eduard Selami, Astrit Patozi, Ridvan Bode, Arben Imami e Besnik Mustafaj nuk ishin të pranishëm.

DITA sjell për lexuesit e saj disa nga fotot pikante, ku bie në sy edhe Nard Ndoka shumë “xheloz” për takimin mes Bashës dhe Bujar Nishanit.

Kryetari i PD, Lulzim Basha, Vasilika Hysi, Arben Ristani, Mesila Doda

Kryetari i PD, Lulzim Basha, Vasilika Hysi, Arben Ristani

Sali Berisha, kryetarja e bashkise se Shkodres, Voltana Ademi, Ambasadorja e Republikes Popullore te Kines ne Tirane, Jiang Yu, Jamarber Malltezi, gjate nje ceremonie ne Pallatin e Kongreseve

Kryetari i PD, Lulzim Basha dhe Sali Berisha

Kryetari i PD, Lulzim Basha, ish Presidenti, Bujar Nishani dhe Sali Berisha

December 11, 2017 22:43
Komento

4 Komente

 1. floriri i Bençes December 11, 23:19

  Fytyrat me te urryera per popullin shqiptar.

  Reply to this comment
 2. NjeQytetarOptimist December 12, 06:39

  Kane ngelur si keca te rrjepur.. Nje grusht tufe.. Keshtu ju pafsha..

  Reply to this comment
 3. jetimet e 21 Janarit December 12, 08:54

  DITA ,PSE NUK PUBLIKONI KOPERTINEN NE FAQEN E PARE ONLINE PO NA NXIRNI FYTYRAT ME KKRIMINALE TE POPULLIT SHQIPETAR E ÇENSURONI ENVER HOXHEN PARA KRYEKRRIMINELIT BERISHA…??????

  Reply to this comment
 4. demo December 12, 09:11

  Ike Jari,se s`te bie dy here bingo me nje bulete.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*