Fotot pikante nga mbledhja e parë e grupit të PS

September 8, 2017 18:21

Fotot pikante nga mbledhja e parë e grupit të PS

Partia Socialiste mblodhi deputetët për përgatitjet për fillimin e sesionit të ri parlamentar.

DITA sjell disa nga fotot pikante të deputetëve socialistë nga mbledhja e grupit.


Kryeministri, Edi Rama, duke dale nga nje mbledhje e grupit parlamentar socialist

Ministrja e Kultures, Mirela Kumbaro

Deputetja, Eglantina Gjermeni

Deputetja, Elisa Spiropali

Deputetet, Pandeli Majko dhe Sonila Qato

Deputetet, Ogerta Manastirliu, Blerina Gjylameti dhe Evis Kushi

Deputetet, Antoneta Dhima dhe Anastas Angjeli

September 8, 2017 18:21
Komento

4 Komente

 1. Arben September 8, 18:29

  TE GJITHA KETO ZOCKAT I KA SHKELUR

  LARTMADHERIA E TIJ

  Reply to this comment
 2. nje antiturk September 8, 18:58

  Ore turk i qelbur , Arben , mos e ngaterron me Erdoganin , kryetarin e islamikeve te Turqise ?

  Reply to this comment
  • Arben September 9, 08:58

   E THOTE VETE AI, NEPER TAKIME.

   KUR E MORA ATE TE SHENDETESISE, THOTE

   ISHTE E LODHUR.

   E MORA UNE DHE U BE TAMAM.

   KY MASHTRIMI ME SHUME GRA SE BURRA

   I SHKON PER SHTAT, SE I PUNON ME KOLLAJ

   GRATE, ME BURRAT NUK S’NUK ASHTU

   SHUME.

   Reply to this comment
 3. demo September 9, 03:01

  pandushi,babushi,rrushi.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin