Fotot pikante të takimit Merkel-Rama

July 8, 2015 20:00

Fotot pikante të takimit Merkel-Rama

Për herë të parë në tokën shqiptare shkeli sot një kancelar i Gjermanisë. Angela Merkel, e cila lajmëroi një javë më parë për vizitën e saj në kryeqytetin shqiptar më 8 korrik, mbërriti në Aeroportin e Rinasit rreth 20 minuta para orarit zyrtar të parashikuar.

Kancelarja gjermane Merkel vjen në Shqipëri, lidhur me turin e saj të programuar në Ballkan, duke zgjedhur Tiranën qytetin e parë të nisjes së vizitave të saj.
1

2

 

11

8

 

10

5

6

July 8, 2015 20:00
Komento

1 Koment

 1. Lleshi July 9, 09:56

  VERTETE MERKEL DO TE KTHEJE SHQIPERINE NE KUFIJTE E 1912-TES ? Fotoja e pare ate diciture ka !

  Eshte penduar Europa keshtu per ndarjen ne thela te trupit shqiptar ?? I ka ardhur “veza tek bytha” , apo eshte mashtrimi i radhes ? Megjithese “foto” te tilla me shume behen per te folur me poltiken se sa me ne popullin e thjeshte !

  Cfare ka ndodhur deri tani , tregon te kunderten , ku investimi per te çbere shqiptaret ka qene nga te gjitha krahet , perfshi sherbetoret dhe ceverite brenda Shqiperise !

  Te rrojme dhe te shikojme ! Ka nje thashethem , te dale jo nga qarqet e poltikes , se ky mijevjecar eshte i Shqiptareve ! Qofte Zoti gjalle …….. !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*