FOTOT: Protesta e opozitës, rrjeti ironizon në mënyrë të pamëshirshme

April 5, 2018 14:05

FOTOT: Protesta e opozitës, rrjeti ironizon në mënyrë të pamëshirshme

 

Protesta e sotme e opozitës bllokoi katër  rrugët kryesore në vend për të paralizuar qarkullimin e automjeteve të qytetarëve si formë revolte ndaj qeverisë.

Pavarësisht zhvillimeve dhe raportimeve mediatike, rrjetet sociale që janë të njohura për memet pikante që përcjellin, janë përpjekur të ironizojnë disa momente. Më poshtë do të njiheni me disa prej punimeve më interesante.

 

l.h/ dita

April 5, 2018 14:05
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*