FOTOT/ Rama e nis ditën me rrugën e re Lalëz-Kepi i Rodonit

January 3, 2018 09:03

FOTOT/ Rama e nis ditën me rrugën e re Lalëz-Kepi i Rodonit

Rruga Lalëz-Biz-Drac-Kepi i Rodonit është drejt përfundimit. Asfaltimi i kësaj rruge është një ogur i mirë për turizmin.

Kryeministri Rama ka zgjedhur të urojë shqiptarët pikërisht me disa foto nga transformimi i këtij aksi turistik.

‘MIRËMËNGJES 

dhe me këto pamje të rrugës së re Lalëz-Biz-Drac-Kepi i Rodonit që është pranë përfundimit duke plotësuar të gjithë infrastrukturën rrugore të zonës turistike të Ishmit në Durrës, ju uroj një ditë të mbarë’, shkruan Rama

January 3, 2018 09:03
Komento

2 Komente

  1. Kris 1 January 3, 12:49

    Ta shti Saliu dhe Meta do vrapojne mbi asfalt

    Reply to this comment
  2. Likja January 3, 21:37

    Hahahaha na kenaqi. Po ben rrugen per ne vilat private te kepit te rodonit http://www.kepi.al

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*