FOTOT: Shi i dendur në Vlorë, përmbytet qyteti

April 10, 2019 09:21

FOTOT: Shi i dendur në Vlorë, përmbytet qyteti

Reshjet e dendura të shiut në qytetin e Vlorës kanë sjellë prezencë të madhe uji në disa akse rrugore.

Lagjja “28 Nëntori”, lagjja “Pavarësia”, “Skelë” dhe disa akse rrugore janë nën ujë.

Ndërkohë që punonjësit e ndërmarrjes së mirëmbajtjes janë në terren për normalizimin e situatës, reshjet e shiut vijojnë të jenë të dendura.

o.j/dita

April 10, 2019 09:21
Komento

2 Komente

 1. samo April 10, 10:08

  bejini te fala Dritan Lelit nga nderrmarja e ndertim kanalizimeve, jemi me zemer me ju thoini..

  Reply to this comment
 2. mirel April 10, 15:32

  Ndaj po zgjeron dhe rrugen Rilindja, qe ta mbledhe gjithe ujin te sheshi i Flamurit.
  Mos harroni bishtin te karriget e u merr lumi..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim