FOTO – Dasara, kujdes gjuhen!

January 1, 2015 11:50

FOTO – Dasara, kujdes gjuhen!

Ja disa nga fotot që janë shkrepur në mbrëmjen e ndërrimit të viteve prej politikanëve. Një prej tyre është ajo e  Presidentit Bujar Nishani i cili e ka kaluar me familjarët e tij, ndërsa mësohet se zonja e parë ka gatuar dy gjela deti, ndërsa si ëmbëlsirë ka qenë edhe bakllavaja.

Edhe Jozefina Topalli me fëmijët dhe bashkëshortin e saj ka shkrepur një foto për Vitin e Ri. Nuk ka mbetur pas as familja e deputetes Enkelejda Shkrelit që e ka festuar në Shkodër bashkë me fëmijët dhe bashkëshortin e saj , Artan Shkreli. Madje, ka kënduar edhe këngët e bukura të Frederik Ndocit.

10841899_806683659395420_1861029076595511701_o

Familja e Presidentit Bujar Nishani

 

topalli

Familja e deputetes Jozefina Topalli

shkreli

Deputetja Enkelejda Shkreli

 

argita

Familja e Jamardhër Malltezit, dhëndrit të Berishës

 

 

albina deda DEPUTETE PD

Familja e deputetes Albina Deda

ber

Sali dhe Liri Berisha

 

 

January 1, 2015 11:50
Komento

13 Komente

 1. loku January 1, 11:45

  Po Xhozi me cizme fle???

  Reply to this comment
 2. enea January 1, 11:49

  Kaq idiote jeni qe publikoni te tilla foto????

  Reply to this comment
 3. shqiptar sharri. January 1, 12:03

  po,kjo e sali serbit dhe jamarbemutit,ngeli me llapen jashte ore.Kjo,e tregon se cfar familje e perdal eshte malltezi-berisha.

  Reply to this comment
 4. psy January 1, 14:08

  Kjo Desara eshte nje bibe e peshtire.Fute moj ate gjuhe brenda se n’a e shpife! O Liri,merre aty ne qender e veri nje terapiste te metodes ABA t’a kuroje!

  Reply to this comment
 5. tirona vitet ''80 January 1, 15:44

  xhozi Ti duhet te permendesh sepse tashme ke ”ARDH” ne mbreterine e ”HIcit”…ndaj s’ke pse I ndan me intimitetet e tua me NE ”Numeroret” !!!

  Reply to this comment
 6. albano January 1, 16:27

  ju si gazetare duhet te flisni per popullin me shume se keto hajdutet ;;; populli nuk ka korent me u ngrohur ndersa keta te korruptuar Bejne festa me leket e vjedhura te popullit ;;; familja e berishesh ;;;;ha ha ha ku punojne ;;;si i fitojne leket per te bere festa , ? .. mjere shqiperia cfare gazetaresh ka ;;per 100 vjet nuk do te luftohet korrupsioni ;;;; gezuar festat ;;;vitin e ri me rroga me te mira dhe me shume pune per shqiptaret ;;;

  Reply to this comment
 7. besimtari January 1, 21:07

  Kush nga ata siper ne foto qe i ka hyre popullit fukara ne hake,haka e fukarait ka per ta zene .

  Reply to this comment
 8. Arben January 2, 07:56

  KENI SHKARE SI GAZETE.

  POR JEPINI, DERISA JU PAGUAJNE PER KETO GJERA JU PUNEN DO BENI.

  Reply to this comment
 9. xhateli January 2, 09:32

  shihni o popull karagjozet e shqiperise, vjrdhin vrasin, kapin popullin per zhelesh dhe ju nxjerrin surratin ne basaret qe t’i peshtyni, t’i perdhosni, se jane vrases dhe hajdute e meritojne t’ui dergoni ne xhenem a ne ferr

  Reply to this comment
 10. tomsojeri January 2, 11:31

  Foto pasanikesh ,pjell postkomuniste qe shkateruan,varferuan Shqiperin dhe shqiptaret dhe akoma na serviren per “meze”te vitit ri ! Ksaj kopeje te pameshirshme pergjegjse i mungojn ideatori i saj Ramiz Alia ,klyshi tjeter Fatos Nano i po ktij niveli dhe ktyre ju do ngritur nje monument i zi e te shkruhet me germa te zeza histori e kesaj kopeje e te vuloset me gjuhen e Dasares qe esht simboli i perqeshjes se shqiptareve te pergjumur ! Mir ben qe na i kujton o Dita se ata jan pasqyr e jon,se kta do vazhdojn te nxjerin gjuhen e ktij gjarperi te ritur ne fole kobrash qe akoma po drejtojn Shqiperin !!! Gezoni pra o fytyra te lumtura ,gezoni tradhtin e ligesin tuaj ndaj ktij kombi qe spo i hiken era e pshurjes tuaj………………

  Reply to this comment
 11. Gjergj January 2, 15:57

  Lumja ti Shqiperi o lule, qe i le pas shoqet e tua, me llapista Vucidoli, katunareve s,ke ci thua.!!

  Reply to this comment
 12. lili January 2, 17:47

  Nga keto harxhimet ,cilat Jane paguar nga taxat tona?

  Reply to this comment
 13. Dritani January 2, 18:37

  Ama i “bukur” lajm! Lerjani kopjes se karikaturave te Zef Bumçit me emrin Fahri Balliu te publikoje fotografi te tilla, se ai eshte bythelepires me grade shkencor prof.dr. ne fushen e bythelepirjes.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*