FOTOT/ “Unaza e Vogël” nis të marrë formë, ja si duket qendra e Tiranës

March 31, 2016 21:49

FOTOT/ “Unaza e Vogël” nis të marrë formë, ja si duket qendra e Tiranës

“Unaza e Vogël” ka nisur të marrë formë.

Pas përfundimit të kanalizimeve dhe përfundimit të korsive të biçikletave dhe troturaret, ka nisur asfaltimi.

“Mbaruam kanalizimet, drejt fundit korsitë e biçikletave e trotuaret dhe sot filluam asfaltin e parë.

Evitojeni brenda mundësive sheshin Skënderbej me makinë këtë javë, po punojmë 24/7 tek Unaza e Vogël!Ndjesë dhe faleminderit”, shkruan kryebashkiaku Veliaj.

12916162_10154091257826926_1831424538281622438_o 12928419_10154091255711926_4376680627254258859_n 12719619_10154091257741926_7087284536929311206_o 12885734_10154091261376926_3260017860079178119_o

 

 

March 31, 2016 21:49
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*