FOTO / Veliaj: Merr fëmijët e shihemi këtu më 1 Qershor

May 29, 2016 21:10

FOTO / Veliaj: Merr fëmijët e shihemi këtu më 1 Qershor

Pas disa muaj punimesh, këndi i lojërave për fëmijë te Liqeni Artificial do të jetë gati më 1 qershor.

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, përmes një postimi në Facebook lajmëron se duhen edhe 3 ditë që këndi i lojërave të përfundojë.

“SHPËRNDAJE nëse beson se puna e mund dhunën! Jemi gati! Dhe 3 ditë gjer më 1 Qershor për këndin më të madh të fëmijëve! Mirënjohje kolegëve që punuan me 3 turne pavarësisht dhunës, shkatërrimit e fyerjeve. E mira, e bukura dhe e drejta vonojnë, por triumfojnë! Merr fëmijët e shihemi më 1 Qershor. Faleminderit për besimin dhe mbështetjen”, shkruan Veliaj.

Në albumin e fotove të postuara prej tij shikohet pamja që ka marrë ambienti i dedikuar për fëmijët.

kendi i lojerave 1kendi i lojerave 2kendi i lojerave 3kendi i lojerave 4kendi i lojerave 5kendi i lojerave 6kendi i lojerave 7kendi i lojerave 8kendi i lojerave 9kendi i lojerave 10kendi i lojeravekenid i lojerave 11

May 29, 2016 21:10
Komento

8 Komente

 1. vjola May 29, 21:17

  Ju lumshin duart

  Reply to this comment
 2. 30vjetoriDurres May 29, 21:51

  bravo Erjon !pune shume e bukur,ti po ja del se je i vendosur,megjithese tu versulen qente e saliut zi,ti ja dole!! ai plera durresit spo ja del se e ka doren e gjate,po r do vi nji dite qe duret e ketyre plerave do tju keputen.
  Vogelusha ta gezoni Parkun e ri!!

  Reply to this comment
 3. Luan May 29, 23:09

  Ju fituat sepse ju punoni per te ardhmen ndersa ata jane a kaluara e shpifur e tyre. Cfar mund te presish nga ata qe dergojne dhe presidentin e tyre per te luftuar kunder ndertimit te nje kend lojrash… Duken sikur jane kusherinj me ISIS.

  Reply to this comment
 4. E po kjo pune! May 29, 23:54

  he mor haxhiqamilsat e e PD dhe ti palopresident qe vute kujen kunder femijeve, cfare u mbeti o halera qe u vuri nje rresht nje qe perflitet 25 vjet rresht.

  Reply to this comment
 5. Kadri Kadiu May 30, 01:34

  Bukur fort, të lumtë Erjon Velija!
  More po sikur thuhet se ai nishani i Presidencës ka kërkuar hetim ndërkombëtar për këtë bukuri të Parkut Rinia?
  E mo, më tha një devollit mua, mos ia verë re nishansakatit të shkretë se ai bën çfarë i thotë Saliu i Viçidolit.

  Reply to this comment
 6. artur May 30, 02:01

  Dashkan ta inagurojne ne festen dhenderit de jure te Salih B.,Lul B.

  Reply to this comment
 7. Jovan bregu May 30, 02:10

  ERJON; thirre Lul-ushin që t’i marrë nga Hollanda fëmijët e t’i sjellë tek ky Park i bukur që ndërtove.
  Bëji një ftesë dhe nishansakatit të Presidencës se po t’i japë lejë Saliu, vjen ai, nuk ka turp.

  Reply to this comment
 8. Ajas Demirxhiu May 30, 10:50

  Erjon : Te lumt ja dole.
  Ky eshte fillimi prit se do te keni sterkemsha te tjere.
  Berisha do lufte do shkaterrim..femijet, niper e mbesat e tij jetojne ne Vile- ari. ne Lunder Vila :shpenzimet jane rreth 11 miljon euro. ruhen me roje private..ruhen me nje toge speciale nga Kukesi ish bodigardet e Nokes.Ruaj veten Erjon..ruaju se cdo gje pret nga Berisha..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*