Francezët protestojnë kundër martesave gei

January 14, 2013 16:14

Francezët protestojnë kundër martesave gei

Francezët protestojnë kundër martesave mes personave të të njëjtës gjini. Mijëra  francezë dolën në rrugët e Parisit në një protestë kundër martesave gei dhe adoptimit të fëmijëve nga çiftet e homoseksualëve

 

January 14, 2013 16:14
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin